Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....     Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....     Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....     Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....

Cennik łowiska „Pstrążna Wyspa”

„Pstrążna Wyspa”
Wiosną 2018 r. otwarto nowe łowisko „Pstrążna Wyspa”. Akwen znajduje się za głównym łowiskiem i ma powierzchnię 5 hektarów. Głębokość wynosi od 1 m do 2,5 m. Pływają tam karpie  i amury do tej pory nie łowione, o wadze od 8 kg do 20 kg. Na łowisku znajduje się 7 stanowisk. Obowiązują te same zasady, co na głównym łowisku „Złów i wypuść”. Nad zbiornikiem nie ma domków.
„Pstrążna Wyspa” to  łowisko w stylu angielskim. Dno zbiornika jest zróżnicowane, w kilku miejscach znajdują się zatopione drzewa. Można spotkać tam ciekawe rośliny wodne i ptaki, m.in. chińskie gęsi, orły bieliki, jastrzębie, bociany czarne czy zimorodki. Zauważyć można również działalność bobrów.
Rezerwacja stanowisk pod nr tel. 602-435-441.

Cennik:

  • łowienie:  50 zł / 1 doba / 2 wędki,
                   70 zł / 1 doba /  3 wędki
  • osoba towarzysząca: 10 zł / 1 doba

Cennik łowiska ryb konsumpcyjnych

Łowienie -  1 wędka / wejście

8 zł / w przypadku zakupu ryby

15 zł / bez zakupu ryb                                         

Osoba towarzysząca

Dzieci do lat 7

Wypożyczenie podbieraka      

5 zł

bezpłatnie

5 zł

Wypożyczenie siatki

5 zł

Karp                                                  

16 zł / kg

Amur                                                 

18 zł / kg

Sum karłowaty                                      

bez opłaty

Lin, jaź                                                   

22 zł / kg

Szczupak, sum  

Karaś, okoń 

                                      

26 zł / kg

 6 zł / kg

 

Łowiska

mapka22 W Pstrążnej znajdują się 3 łowiska - ryb konsumpcyjnych i karpiowe pn. "Złów i wypuść". Pierwsze czynne jest w wyłącznie w ciągu dnia i pływają w nim ryby przeznaczone do konsumpcji, które można zakupić po złowieniu. Nie jest wymagana żadna karta wędkarska, aby korzystać z tego akwenu. Znajdują się tam głównie karpie, a także amury, karasie, szczupaki, okonie, sumy, jazie. Złowionych ryb nie wolno wypuszczać z powrotem do stawu.Łowisko karpiowe "Złów i wypuść"- przeznaczone jest dla karpiarzy, a więc wędkarzy doświadczonych w łowieniu dużych ryb zgodnie z zasadą "no kill". Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna, wstęp po odebraniu zezwolenia. Na tym łowisku można łowić również w nocy. Istotne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu karpiowego i płynu do dezynfekcji ran u ryb. Nad tym łowiskiem znajdują się miejsca noclegowe, można również przyjechać z własnym namiotem / campingiem.

 

Łowisko karpiowe Złow i wypuść

Karpiowe

łowisko ryb konsumpcyjnych

 

 

 

 

 

 


map legŁowisko karpiowe „Pstrążna Wyspa”  - w  2018 r. otwarto nowy zbiornik. Znajduje się on za głównym łowiskiem i ma powierzchnię 5 hektarów. Głębokość wynosi od 1 m do 2,5 m. Pływają tam karpie  i amury do tej pory nie łowione, o wadze od 8 kg do 20 kg. Na łowisku znajduje się 8 stanowisk. Obowiązują te same zasady, co na głównym łowisku „Złów i wypuść”.

"Pstrążna Wyspa" to  łowisko w stylu angielskim. Dno zbiornika jest zróżnicowane, w kilku miejscach znajdują się zatopione drzewa. Można spotkać tam ciekawe rośliny wodne i ptaki, m.in. chińskie gęsi, orły bieliki, jastrzębie, bociany czarne czy zimorodki. Zauważyć można również działalność bobrów. Część stanowisk znajduje się w lesie.

 

 

 

Wyspa 20180408 173302 20180408 180005

 

Szczegóły dotyczące zasad korzystania z łowisk znajdują się w regulaminach.

Cennik łowiska karpiowego "Złów i wypuść"

Obowiązuje rezerwacja stanowisk dokonywana telefonicznie pod nr tel. +48 602 435 441 (w godz. 9.00-18.00).

Doba jest liczona od godz. 14.00 do 13.00 następnego dnia.

Cennik:              

łowienie:  60 zł / 1 doba / 2 wędki,
               80 zł / 1 doba /  3 wędki,             
osoba towarzysząca: 10 zł / 1 doba

Wynajęcie za opłatą (wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna):

- stanowisko nr 1 - domek drewniany - 60 zł / doba - 1 lub 2 osoby, 3 osoby / 90 zł, 4 osoby / 120 zł (4-osobowy, wyposażenie: prąd, lodówka, łóżka, krzesła, stolik)

- stanowisko nr 5 - domek mały - 50 zł / doba (2 łóżka, prąd)

- stanowisko nr 6 - domek drewniany - 60 zł / doba -1 lub 2 osoby, 3 osoby / 90 zł, 4 osoby / 120 zł (4-osobowy, wyposażenie: prąd, łóżka, lodówka, krzesła, stolik)

- stanowisko nr 8 - domek drewniany - 60 zł / doba - 1 lub 2 osoby, 3 osoby / 90 zł, 4 osoby / 120 zł (4-osobowy, wyposażenie: prąd, lodówka, łóżka, krzesła, stolik)

- stanowisko nr 11 - domek mały - 30 zł / doba (2 łóżka, bez prądu)

- stanowisko nr 13 - domek - 45 zł (3 łóżka, bez prądu)

- stanowisko nr 14 - domek mały - 30 zł / doba (2 łóżka, bez prądu)

- przyczepa campingowa - 30 zł / doba (2 łóżka, bez prądu).

Rezerwacja stanowiska, na którym znajduje się domek lub barakowóz, jest jednoznaczna z koniecznością opłaty za dane miejsce noclegowe.

Nie pobieramy opłaty za ustawienie namiotu i przyczepy campingowej.
Możliwość korzystania z natrysku w cenie 5 zł.