Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....     Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....     Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....     Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....

Mariusz Gnyp: "Jesienna nostalgia"

JesieńJesień jest dla wędkarzy niezwykłym czasem, z jednej strony otwierają się przed nami możliwości połowu tych największych ryb, a z drugiej strony jest to moment podsumowania upływających miesięcy, czas w którym, z pewnym rozrzewnieniem spoglądamy wstecz, i wspominamy te najpiękniejsze zasiadki, marząc o kolejnych.

Prawie tona ryb podczas zawodów o puchar wójta

35 zwycięzcyW kolejnych, XVI Zawodach Karpiowych o Puchar Wójta gminy Lyski wzięło udział 14 drużyn z Polski i Czech.

"Relacja: Magia Pstrążnej"

IMG 2945Łowisko pełne magii, łowisko na które planowałem wybrać się od lat, niestety zawsze wypadało coś ważniejszego, ale w końcu nadszedł rok 2015, pełna mobilizacja i nareszcie się udało.

Relacja: „Zasiadka życia”

20150728 211259Z racji tego, że pracuję cały czas w delegacji, to staram się spędzać z rodziną jak najwięcej czasu. Po udanych wakacjach nad naszym pięknym morzem, mając do dyspozycji jeszcze kilka dni urlopu, postanowiłem zabrać pięcioletniego syna Maksymiliana na wyprawę na ryby.

XI Rodzinne Zawody Karpiowe za nami

P7190149Drugie w tym sezonie rodzinne zawody karpiowe odbyły się w mniejszym gronie. Udało się za to złowić ponad 300 kg ryb.