Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....     Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....     Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....     Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....

REGULAMIN ŁOWISKA ZŁÓW i WYPUŚĆ oraz PSTRĄŻNA WYSPA

  1. Przed wjazdem na łowisko należy  zapoznać się z regulaminem, a następnie wykupić  zezwolenie u właściciela. Osoby wchodzące na łowisko akceptują regulamin. Każde wejście osoby odwiedzającej musi być zgłoszone właścicielowi.
  2. Doba liczona jest od godz. 14.00 do 13.00 następnego dnia. Minimalna długość zasiadki to 2 doby. Wcześniejsze opuszczenie łowiska należy zgłosić właścicielowi. Osoby łąwiące na łowisku "Wyspa" zostawiają samochody na parkingu.
  3. Zanęta i przynęta świeża, nie może być przeterminowana. Nie można zanęcać surowymi ziarnami i orzechem tygrysim oraz laskowym.
  4. Wędkarz ma obowiązek:
    - łowić odpowiednim sprzętem w towarzystwie innego wędkarza lub osoby towarzyszącej, wyłącznie na gruntowe zestawy karpiowe; stosować haczyki z mikrozadziorem lub ORYGINALNE haczyki bezzadziorowe (1 haczyk na 1 wędce), żyłka minimum Ø 0,30 mm,

REGULAMIN ŁOWISKA MAŁEGO (RYB KONSUMPCYJNYCH)

1. Pojazdy pozostają na parkingu.

2. Przynęta i zanęta dowolne.

3. WĘDKARZ MA OBOWIĄZEK:

stosować podbierak i siatkę do przechowywania ryb (istnieje możliwość wypożyczenia) oraz wypychacz do haczyków 

4. Ryby, których łowiący nie chce zakupić, należy niezwłocznie po złowieniu przynieść do kiosku.

5. Można zakupić karpie o wadze do 3 kg.

6. Należy zachować spokój i porządek, a śmieci zabrać ze sobą.

7. Obowiązek zakupu ryb drapieżnych.