Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....     Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....     Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....     Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....

Konkurs „Relacja z zasiadki nad Pstrążną”

fotona grafike 800x600Konkurs na najciekawszą relację z pobytu na łowisku karpiowym w Pstrążnej pod patronatem czasopisma "Karp Max".

 

 Patronat nad wydarzeniem objęło czasopismo "Karp Max". Ze wszystkich nadesłanych relacji redakcja wyłoni najlepszy tekst, który zostanie opublikowany w drukowanym numerze styczniowym 2016 r.

  

Pierwszą edycję kokursu wygrał Łukasz Burda, autor tekstu "Jednak Pstrążna elektryzuje".

W kolejnej nagrody przyznano Rafałowi Nowakowi za relację Magia Pstrążnej (weekendowy pobyt na naszym łowisku do wykorzystania w sezonie 2015 lub 2016 oraz 10 kg kukurydzy konserwowej) oraz Marcinowi Gajdzie za tekst Zasiadka życia (bon o wartości 200 zł, ufundowany przez sklep wędkarski "U Bodzia" z Knurowa).

Weekendowy pobyt w ramach III edycji konkursu otrzymał Mariusz Gnyp za relację "Jesienna nostalgia"

 

Najważniejsze zasady:

  • aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. relację z pobytu na łowisku karpiowym „Złów i wypuść”. Relacja musi liczyć co najmniej 2500 znaków (ze spacjami). Należy ją wysłać w załączniku w formie pliku tekstowego wraz z co najmniej 10 zdjęciami. Jeśli autor wyśle mniej fotografii, jego tekst weźmie udział w konkursie na stronie www.pstrazna.pl. Nie będzie mógł natomiast uczestniczyć w wyborze najlepszej zasiadki przez redakcję czasopisma "Karp Max".
  • W mailu trzeba dodać dopisek:

Oświadczam, że zapoznałam/em się z Regulaminem konkursu „Relacja z zasiadki nad Pstrążną” dostępnego na stronie www.pstrazna.pl i w pełni się z nimi zgadzam.

  • wysłanie tekstu wraz ze zdjęciami jest równoznaczne ze zgodą z Regulaminem konkursu

Elementy, na jakie uwagę zwraca jury to m.in.:

  • opis atmosfery panującej na łowisku,
  • opis zasiadki (organizacja stanowiska, przygotowanie zestawów, zanęt, hol ryby i sposób obchodzenia się z nią po złowieniu, zaskakujące wydarzenia, itp.),
  • zakaz kryptoreklamy produktów karpiowych,
  • zdjęcia przedstawiające złowione okazy, otoczenie, przyrodę, organizację stanowiska, itp.

Konkurs rozstrzygnie jury, w skład którego wchodzą: Tomasz Gębka (karpiarz z wieloletnim doświadczeniem, współpracownik Karp Max’a, łowca wielu pięknych okazów karpi i amurów), Jarosław Kolanko, przedstawiciel łowiska w Pstrążnej

Konkurs adresowany jest do wszystkich. Nie ma ograniczeń wiekowych, jednak niepełnoletni uczestnicy muszą dołączyć do zgłoszenia zgodę opiekuna prawnego (załącznik nr 1).

REGULAMIN