Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....     Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....     Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....     Strona w trakcie przebudowy... Przepraszamy....

Udany weekend sierpniowy

Długi weekend był gorący, ale wielu karpiarzom, którzy pojawili się na naszym łowisku "Złów i wypuść", udało się wyciągnąć z wody sporo ryb.

VI Rodzinne Zawody Karpiowe - relacja

W sobotę (2.07.2011) o godz. 10.00 rozpoczęły się kolejne zawody rodzinne. Drużyny dopisały, pomimo piątkowej deszczowej pogody.

Zawody o Puchar Wójta Gminy Lyski - 2011 - relacja

 

 

Zawody rozpoczęły się 25 sierpnia o godz. 16.00. Rozlosowano stanowiska. Godzinę później wszyscy uczestnicy ucztowali przy pieczonym prosiaku. Zawody rozpoczęły się więc w miłej atmosferze. O godz.19 rozpoczęto łowienie ryb. Pierwszą rybę w nocy złowił Otmar Tichy. 

Sędzią był doświadczony sędzia klasy podstawowej PZW, Mirosław Maciejewski. W zawodach wzięło udział 11 drużyn (Polska, Czechy, Niemcy). Kilku zawodnikom towarzyszyły rodziny. Warunki łowienia były trudne ze względu na duże upały. Większość ryb zostało złowionych w nocy. Łowienie zakończono w niedzielę o godz. 12.00. O godz. 13.00 Wójt Gminy Lyski P. Grzegorz Gryt wręczył zwycięzcom puchary, dyplomy i nagrody a pozostałym zawodnikom dyplomy uczestnictwa. 

 

 

Wyniki:

I miejsce: Krzysztof Przepiórka, Rafał Wolanin 84,69 kg - 7 sztuk

II miejsce: Przemysław Kozieł, Trzcionka Marcel - 50, 29 kg - 7 sztuk

III miejsce: Rene Lyko, Lubomir Chorovsky - 43,3 kg - 4 sztuki

 Największa ryba: Krzysztof Przepiórka - 14 kg, karp, stanowisko nr 2

W sumie złowiono 39 sztuk o łącznej wadze 351 kg.

Sponsorzy: Wójt Gminy Lyski, firma Adventure, sklep wędkarski Sazan z Rydułtów, Kancelaria Windykacyjna Władysław Kirsza z Rybnika.

 

Galeria zdjęć